Zlaté piesky

Zlaté piesky jsou sportovně-rekreační areál, který naleznete v severovýchodním okraji hlavního města Slovenské republiky Bratislavy. Jedná se o oblast s přírodním koupalištěm obklopenou lesy. Toto koupaliště lemuje písečná pláž, na které se můžete opalovat a lenošit na sluníčku. Pokud tedy vyrazíte do Bratislavy třeba jen na víkend, a dostatečně si užijete místních památek a kulturního života, můžete jeden ze dnů své dovolené strávit právě v tomto vyhlášeném areálu.

Tento sportovně-rekreační areál situovaný na okraji Bratislavy má vlastní ubytovací zázemí. V areálu se můžete ubytovat v chatkách autokempingu nebo si můžete postavit stan a utábořit se. Nachází se zde ale také hotel a motel. Na jídlo nemusíte chodit daleko. Ve středisku jsou k dispozici tři restaurace, jedna samoobslužná restaurace a okolo dvaceti stánků s rychlým občerstvením.

Areál není ale zaměřený jen na rekreaci a koupání v jezeře, čas zde můžete strávit i různými sportovními aktivitami. Najdete tu několik tenisových a volejbalových hřišť a také plochu vhodnou pro streetball. Zahrát si zde můžete také fotbal, stolní tenis nebo minigolf. V areálu nezapomněli ani na ty nejmenší, pro které jsou určena dětská hřiště.